Фото з фіналу Ліги чемпіонів на НСК «Олімпійський» в Києві

На НСК «Олімпійський» завершився фінал Ліги чемпіонів між «Реалом» та «Ліверпулем» (3:1).

Відкриття було одним з найяскравіших в історії фіналів. Як і повідомлялося раніше, відкрила урочистості британська співачка Дуа Ліпа з одним зі своїх найвідомішіх хітів New Rules.

Перший тайм запам’ятався двома вражаючими травмами. Спершу зі сльозами на очах поле покинув головна зірка «Ліверпуля» Мохамед Салах. І це стало справжнім шоком для англійських вболівальників. А вже за декілька хвилин травмувався і «важлива ланка» в механізмі «Реалу» Даніель Карвахаль.

Ще більшого драматизму фіналу додав неймовірний ляп голкіпера «Ліверпуля» Карріуса.

За кілька хвилин після пропущеного голу, Мане зрівняв рахунок і поверну інтригу в матч.

На цьому магія фіналу не вичерпалася. Гарет Бейл неймовірним ударом через себе знову вивів свою команду вперед в рахунку.

Такого в історії фіналів ще не було!!! Карріус вдруге привозить неймовірно дурний гол у власні ворота. Можна лише поспівчувати Клоппу та фанатам «червоних».

Залишиться в історії і божевільний вболівальник, який на останніх секундах таки вибіг на поле…

Нагородження «Реалу». Це був і справді казковий фінал Ліги чемпіонів.