Що привезти зі Львова? ТОП-5 сувенірів

Бажаєте зберегти пам’ять про зустріч зі Львовом якнайдовше? Не повертайтеся додому з пустими руками, придбайте колоритний місцевий сувенір.

Крам із етно-мотивами

У Львові представлений широкий вибір речей із етнічними елементами. Ви зможете придбати стильний національний одяг та аксесуари. Поціновувачі вишивки мають нагоду купити оригінальні картини, рушники, скатертини, серветки тощо.

Кава

День у рідному місті буде ще приємнішим, якщо ви розпочнете його з львівської кави. Одна філіжанка зарядить енергією й позитивом на весь день.

Шоколад

Бажаєте, щоб від зустрічі зі Львовом залишився солодкий післясмак? Прямуйте в крамницю за шоколадом. Львівські солодощі приємно вразять навіть найвибагливіших ласунів.

Книги

Із культурної столиці України просто неможливо повернутися без цікавої літератури. На львівських полицях можна знайти книги на будь-який смак. У магазинах представлені і новинки, і раритетні видання.

Атрибути із львівською символікою

Зображення головних львівських пам’яток активно відтворюють на різноманітній сувенірній продукції. Посуд, магнітики, картини і багато іншого нагадуватимуть вам про приємний час, проведений у Львові.

Джерело: Твоє.місто

Що привезти зі Львова? ТОП-5 сувенірів