Стріт-арт «Мілана» у Маріуполі

На стіні 15-поверхівки намалювали дівчинку, що вижила під час атаки російських «Градів», але втратила матір.

Київський стріт-арт художник Саша Корбан створив новий мурал у Маріуполі, на якому зобразив тендітну шестирічну дівчинку Мілану Абдурашитову, чиє життя скалічила і зробила сиротою російська війна на Донбасі. Стінопис на 15-поверховому будинку, що на проспекті Миру, так і називається «Мілана».

«Історія цієї дівчинки трагічна. У 2015 році під час обстрілу окупаційними військами маріупольського мікрорайону «Східний» загинула її мама, прикривши собою своє дитя. Дівчинка вижила, перенесла кілька операцій, але ногу не вдалося врятувати — тепер вона пересувається за допомогою протеза», — написав він.

«Мілана, маленька тендітна дівчинка, вразила мене своєю силою, хоробрістю, любов’ю до життя, незважаючи на її трагічну життєву історію. Через її образ хочеться передати всю ніжність, доброту і беззахисність дитини, чия життєлюбність здатна надихнути кожного. Цим малюнком хочеться нагадати, що бойові дії на Донбасі тривають. Вони зовсім близько, поруч із нами. Не можна про це забувати ні на мить. Мирним жителям цього регіону дуже потрібна підтримка й увага», — зазначив у свою чергу автор мурала Саша Корбан.

Стріт-арт «Мілана» у Маріуполі