У Києві презентують мультимедійне шоу на основі поезії Ліни Костенко

1 березня в галереї мистецтв «Лавра» буде презентовано мультимедійний художній проект «Life must go on», який об’єднає в собі живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику. Про це повідомляє галерея на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається у повідомленні, «глядачам покажуть мультимедійне шоу, створене на основі поезії Ліни Костенко. Філософську складову поезії буде передано у візуальних образах цифрового мистецтва». Авторами проекту є — київська digital група «Skilz» та львівська художниця Лілія Студницька.

«Минулого року SKILZ animation studio посіла перше місце на Kyiv Lights Festival з проектом у напрямку маппінгу. Ми взяли за основу поезію української поетеси Ліни Костенко і зробили київський річковий вокзал нашим полотном. Life is going — це історія про всіх: про час без початку і кінця, про життя і сенс, про роль людства і особистості в часі і просторі», — пишуть автори проекту на своїй сторінці у Facebook.

Проект буде демонструватися в у галереї «Лавра» до 31 березня. Одночасно в галереї буде презентована серія живопису «Ніч» львівської художниці Лілії Студницької. За словами автора всю кольорову гаму робіт можна побачити тільки в повній темряві.

У Києві презентують мультимедійне шоу на основі поезії Ліни Костенко