У Києві приймають на переробку поламані парасольки

Громадська організація “Україна без сміття” почала приймати поламані парасолі на переробку. Про це йдеться на сторінці волонтерів у Фейсбуці.

Станція прийому розташована у Києві на вулиці Саперно-Слобідська, 25/4. З парасольок планують виготовляти багаторазові бахіли.

“Приносьте ваші старі поламані парасольки на станцію на Саперно-Слобідській і складайте у спеціальний контейнер: ми зробимо з них багаторазові бахіли! Ні – одноразовим бахілам, ні – бруду на вулицях!”, — зазначили в організації.

Хто такі “Україна без сміття”?

“Україна без сміття” — українська громадська організація, діяльність якої спрямована на впровадження культури сортування побутових відходів в Україні та поширення ідей соціального підприємництва у цій галузі.

Екологічна ініціатива “Україна без сміття” розпочала волонтерську діяльність у 2015 році. Наприкінці того ж року заснували однойменну громадську організацію. З часу заснування організація стала ініціатором цілого ряду регулярних акцій та проектів, спрямованих на впровадження культури поводження з побутовими відходами та їх утилізації.

Нині організація веде багатопланову діяльність, спрямовану на формування екологічного мислення та впровадження в Україні системи сортування побутових відходів.

У Києві приймають на переробку поламані парасольки