Українські миротворці відстоюють мир у ДР Конго і завойовують повагу всього світу

Нещодавно, 25 жовтня, дев’ята ротація 18 окремого вертолітного загону Місії ООН по стабілізації у ДР Конго прийняла на себе повноваження щодо виконання завдань в Африканській країні згідно з мандатом ООН. З перших днів Місія максимально реалізує потенціал українського підрозділу на користь мирного місцевого населення. Не проходить жодного дня без вильотів українських Мі-8 і Мі-24. За перший тиждень роботи пілоти здійснили 85 вильотів загальною тривалістю понад 90 годин. Український контингент здійснює такі завдання, як ведення повітряної розвідки та спостереження, проведення заходів стримування противника та вогневої підтримки наземних сил ООН, забезпечення дій військ Місії, проведення пошуково-рятувальних операцій тощо.

Наші військовослужбовці щодня взаємодіють з представниками іноземних контингентів, які одноголосно заявляють: знати, що поруч працюють українські екіпажі — це найкраще заспокійливе. Таку ж тезу підтвердив і бригадний генерал збройних сил Індії Дінеш Сінгх Бишт, командувач багатонаціональної бригади Центрального сектора, який здійснив сьогодні обліт підпорядкованих підрозділів та позицій у секторі Північне Ківу. «Політ чудовий», — заявив генерал, — «працюючи з українцями заздалегідь знаєш, що вони будуть в правильному місці в правильний час і виконають завдання точно і якісно».

Спеціально для Українських Новин помічник командира 18 окремого вертолітного загону ЗСУ в Конго по зв’язках з ЗМІ Андрій Остапюк, ДР Конго

Українські миротворці відстоюють мир у ДР Конго і завойовують повагу всього світу