Український мультфільм покажуть у 30 країнах світу

7 березня в Києві в прокат вийшов мультфільм «Викрадена принцеса». Ще на стадії його виробництва права на прокат були продані в більш ніж 30 країн світу.

«Викрадена принцеса» — один з переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Відомство представило фінансову підтримку розміром 19 млн 44,4 тисяч гривень. Це майже 20% від загальної вартості виробництва.

Спасибо за просмотр!

Історія в мультфільмі відбувається в Києві в далекому минулому: в епоху відважних воїнів, принцес і чаклунів. Мандрівний артист Руслан мріє стати лицарем. Він раптово зустрічає Мілу і закохується в неї. Хлопець навіть не уявляє, що це дочка київського князя. Щастю закоханих намагається перешкодити злий чаклун Чорномор. Він з’являється в магічному вихорі й на очах Руслана викрадає Мілу. У мага зловісні плани: він хоче кохання дівчини перетворити на власну чаклунську силу. Руслан не роздумуючи відправляється рятувати милу його серцю дівчину.

Режисер стрічки — Ярослав Войцешек. Продюсер — Єгор Олесов. Художник-постановник — Крістіан Коскінен. Головні ролі озвучила група «Время и стекло» — Олексій Завгородній і Надя Дорофєєва. Голосом Станіслава Боклана заговорить князь, а вчений Кіт озвучений Юрієм Горбуновим. Сергій Притула виступить в ролі Нестора Літописця. Думки великої голови зазвучать голосом MONATIK.

Український мультфільм покажуть у 30 країнах світу