В Україні високий ризик настання валютної кризи — японська фінансова компанія


Україна потрапила до переліку з семи країн з найвищим у світі ризиком настання валютної кризи, складеним японським фінансовим холдингом Nomura.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на звіт компанії.

Так, там зазначають, що серед країн, що розвиваються, Україна має один з найвищих ризиків настання валютної кризи. Крім України, до цього переліку потрапили Туреччина, Шрі-Ланка, Південна Африка, Аргентина, Пакистан та Єгипет.

В той же час, японські аналітики стверджують, що найменші ризики мають валютні системи Бразилії, Болгарії, Індонезії, Казахстані, Перу, Філіппінах, Росії та Таїланді.

«Це важливі результати, адже інвестори, що спеціалізуються на інвестиціях у країни, що розвиваються, мають розуміти, що не слід розглядати ці країни як гомогенну групу», — йдеться у звіті компанії Nomura, опублікованому у понеділок, 10 вересня.

Зазначимо, що Nomura — це найбільша брокерська компанія на фінансовому ринку Японії. Вона спеціалізується на посередницькій діяльності на фінансових ринках, купуючи та продаючи цінні папери за дорученням своїх клієнтів.

Напередодні уряд Туреччини видав указ, який зобов’язує експортерів конвертувати в ліри 80% валютної виручки. Рішення ухвалили на тлі значного послаблення національної валюти

В Україні високий ризик настання валютної кризи — японська фінансова компанія