13 найкращих готелів України

Щорічно, тисячі мандрівників зупиняються в готелях. Для деяких, вони стають домом на довгі роки, а окремі творчі особистості настільки закохувалися в своє тимчасове житло, що навіть описували його у своїх творах. Наприклад, Френсіс Скотт Фіцджеральд, написав на Антібі роман «Ніч ніжна», а прототипом готелю, згаданого у творі, став місцевий Hotel du Cap.

Але все-таки більшість людей користуються послугами готелів при поїздці в інше місто і живуть тут всього кілька днів або тижнів. Ми поцікавилися, які готелі вважаються найкращими в Україні та вирішили поділитися інформацією з вами.

 

Radisson Blu Resort
Івано-Франківська обл., Яремчанський район, с. Поляниця, 220

Розташований у самому серці українських Карпат, на гірськолижному курорті Буковель, готель Radisson Blu Resort, Буковель пропонує першокласний сервіс, комфортне проживання та широкий спектр додаткових послуг. Готель Radisson Blu Resort пропонує 252 номери, оформлених в альпійському стилі та обладнаних згідно зі світовими стандартами. З кожного номера гості можуть насолоджуватися захоплюючим видом Карпат. До послуг гостей також представлені 2 ресторани та 4 бари з широким вибором блюд європейської та української кухні. Готель Radisson Blu Resort у Буковелі, також пропонує гостям послуги Spa&Wellness-центру(2000 м²) з широким вибором косметичних і Spa-процедур.

Для зручності лижників в готелі знаходиться обладнаний зал для переодягання та зберігання лижного інвентарю. А найголовнішою перевагою готелю є вдале розташування на схилі гори поряд з підйомником № 7, що дає можливість спускатися на лижах прямо з порогу готелю.

Читай продолжение на следующей странице

13 найкращих готелів України