5 книг українською, які варто подарувати дівчинці

З року в рік в Україні видається все більше дитячих книг, з’являється все більше якісних перекладів та нових форматів оформлення, все більше історій від українських письменників знаходять видавців.

Як не загубитися у цьому розмаїтті і обрати книгу, що буде цікавою не лише в процесі читання, але й через кілька років? Ту, що запам’ятається і залишить слід…

З нагоди весняних свят Український контент пропонує добірку видань від українських видавництв, від яких буде у захваті кожна дівчинка!

ХОЧУ, ХОЧУ ПОДАРУНКІВ!

Дівчинка вимагає, щоб їй купили нову іграшку. Репетує на весь магазин: «Мамо, хочу, хочу, хочу!», голосно кричить і тупає ніжками. «Тихше, тихше! Так не можна», — кажуть засоромлені батьки…

Чому ж це відбувається з хорошими і добрими дітьми? І як позбутися капосного «ХОЧУ»? Ця книга — спроба пояснити феномен «ХОЧУ» на прикладі життя маленької Соломії. Події відбуваються у переддень Святого Миколая і нагадують маленьке диво. Диво, яке стане гарним прикладом як для дітей, так і для дорослих.

Ціна видавництва: 150 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ в межах акції “Читай українською”

Автор: Олег Симоненко

Для кого: дошкільнята та молодша школа

Про книгу: 36 сторінок, тверда палітурка. Повноколірний друк

ПОЛІАННА

Світовий бестселер – нарешті українською мовою!

В центрі сюжету – одинадцятирічна Полліанна. Її батько помер, не залишивши спадку окрім кількох книг. Мама теж давно померла, тож дівча змушене переїхати до суворої тітки Поллі. Вона педантична, строга і приймає племінницю виключно з почуття обов’язку. Здавалося б, у цій «холоднечі» і має існувати дівчинка надалі… Але Полліанна, на противагу тітці, лишається веселою, життєрадісною і дуже балакучою. Вона вчить оточуючих «грі в радість» в яку вони свого часу грали з татом. Всі покарання і повчання приймає з радістю, захопленням і вдячністю, чим з часом завойовує навіть «холодне» серце тітки Поллі…

Надзвичайно добра і зворушлива історія, що вчить насамперед радіти життю.

Ціна видавництва: 200 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ 
в межах акції “Читай українською”

Автор: Портер Елеонор

Для кого: молодша та середня школа

Про книгу: 240 сторінок, тверда палітурка. Кольоровий друк

ЛЮБОВ ТА 17 СТРАЖДАНЬ ПЕТРИКА П’ЯТОЧКИНА

Просто сказати дівчинці: «Я тебе люблю!» – це не про нашого героя. Для учня молодших класів це занадто просто, нерозумно й зовсім нецікаво… Натомість він обирає шлях подвигів і героїчних вчинків, щоб довести своє кохання конкретними справами! Але як здійснити задумане, якщо завжди й усюди спізнюєшся, бабусі «не переводяться» через дорогу, а батьки перешкоджають трудовій діяльності? Додайте до цього постійне переслідування папараці, суперництво з відомим музикантом, невроз глобального потепління клімату, потоп, пожежу й ремонт, і ви зрозумієте, як складно Петрику П’яточкину завоювати серце Катрусі!

Книга, що доступно та до сліз весело розповідає про те, як трапляється перше кохання і як з ним чинити, якщо воно вже трапилось… Для батьків – чудова нагода ненав’язливо сформувати правильне уявлення про перші почуття.

Ціна видавництва: 180 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ 
в межах акції “Читай українською”

Автор: Наталя Гузєєва

Для кого: молодша та середня школа

Про книгу: 200 сторінок, тверда палітурка. Кольоровий друк

НЕДОТОРКА

Історія про перше кохання дівчинки Алі, написана щиро, легко, весело та по-підлітковому кумедно.

Аля – незвичайна дівчинка. Вона має власний «пунктик» на чистоті, через що з неї навіть глузують однокласники. Через цю свою звичку Аля не завжди відчуває життя, а навпаки – ховається від нього. Одного дня вона знайомиться із вродливим хлопцем, який Алі видався таким же незвичним, як і вона сама. Але хіба вона може сподобатися хлопчику з усіма своїми “тарганами у голові”?

Чому дорослі не помічають, що діти виросли, що в них може бути своя власна думка, своє власне життя? Чому мами ображаються на правду та ховаються на кухні? Скільки треба бути знайомими, щоб розпочати дружбу? Коли можна закохуватися? Подібні питання часто виникають у підлітків. Відповіді на них можна шукати в правильних книгах.

Ціна видавництва: 120 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ
в межах акції “Читай українською”

Автор: Тетяна Корнієнко

Для кого: середня школа

Про книгу: 104 сторінки, тверда палітурка. Кольоровий друк

МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ

Одного разу, прочитавши таку книжку, як «Маленький принц», ми розуміємо, що, дорослішаючи, втратили в собі щось важливе й цінне, без чого неможливо відчути себе дійсно щасливими. І ми пориваємось шукати втрачене, ладні навіть сісти в космічний корабель, щоб серед мільярдів зірок знайти саме ту планету, де усміхнений золотоволосий хлопчик піклується про свою квітку.

Вічна класика, яку варто прочитати. Без сумнівів – найбільш яскраве українське видання з неймовірними ілюстраціями Ганни Салівончик.

Ціна видавництва: 210 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ
в межах акції “Читай українською”

Автор: Антуан де Сент-Екзюпері

Для кого: середня школа

Про книгу: 112 сторінок, тверда палітурка. Кольоровий друк

«Читай українською!» – акція, започаткована інформаційним проектом «Український контент» спільно з кращими видавництвами України, щоб привернути увагу до дійсно вартісних та цінних книг. У межах акції є можливість придбати книги за ціною видавництва і, тим самим, підтримати українське книгодрукування. Замовити можна за посиланням: https://goo.gl/forms/7JpI8rShxIRWV6r82

5 книг українською, які варто подарувати дівчинці