90-річна бабуся прикрашає будинки неймовірними квітковими візерунками

Жінка займається улюбленою справою і «просто хоче зробити світ трішки краще»

90-річна пенсіонерка з містечка Лукі Агнес Каспаркова щодня розписує фасади будинків дивовижними блакитними квітами. Як пише видання My Modern Met, займатися розписом будівель талановита чешка почала близько 30 років тому, після виходу на пенсію.

Складність її роботи полягає в тому, що навіть при використанні найкращої фарби, розписи потрібно оновлювати раз в два роки. Крім того, деякі будівлі дуже високі, і жінці треба підійматися на ліси.

Тим не менш, старенька кожну весну, відкриваючи сезон настінного живопису, починає з оновлення синіх квітів на місцевій церкві.

Земляки відносяться до Агнес з величезною повагою і любов’ю, пишаються нею і допомагають створювати зручні умови для заняття настінним живописом. Але сама Агнес каже: «Я не художник, я просто хочу зробити світ трішки краще».

Цікаво, що дивовижні візерунки, що створюються старенькою, ніколи не повторюються. Під її руками звичайне містечко на очах перетворюється на унікальний музей під відкритим небом.

До речі, малюнки Агнес дивують не тільки її земляків. Користувачі з усієї Європи захоплюються її роботами, а західні ЗМІ час від часу пишуть про неї статті, нагадуючи всім: для того, щоб робити світ трішки кращим і красивішим, не обов’язково бути молодим роками, головне — бути молодим душею.

90-річна бабуся прикрашає будинки неймовірними квітковими візерунками