Аеропорт Мілана “перейменував” Київ

Аеропорт Мілана змінив назву столиці України відповідно до української транслітерації – з Kiev на Kyiv. Про це в Twitter повідомило Міністерство закордонних справ України.

Airport with many airplanes at beautiful sunset

“Один з найбільш завантажених аеропортів Італії (27 млн/рік) – Міжнародний аеропорт Мілан-Мальпенса – відтепер використовує #KyivNotKiev!” – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України запустило онлайн-кампанію #CorrectUA в 2018 році, після чого багато аеропортів світу стали писати українську столицю як Kyiv.

Зокрема, в березні 2019 року аналогічне рішення прийняло керівництво лондонського аеропорту “Лутон”, а у квітні – аеропорту Манчестера (Велика Британия).

Чому це важливо?

Україна є незалежною вже 28 років, проте й досі назву нашої столиці Києва перекладають на англійську з російської. Саме тому восени 2018 року у Міністерстві закордонних справ розпочали кампанію #CorrectUA. Вона має популяризувати написання латинськими літерами назв українських міст – #KyivNotKiev, #KharkivNotKharkov, #LvivNotLvov, #OdesaNotOdessa. Після цього аеропорти світу поетапно на своїх табло почали виправляти правопис українських міст.

Аеропорт Мілана “перейменував” Київ