Блогер показав унікальний буковинський карнавал

На YouTube з’явився перший епізод нового сезону молодіжного шоу “Шо реально?”. Цього разу невгамовний ведучий блогу Олександр Дьомін потрапив у село Красноїльськ на Буковину, де святкують унікальний карнавал “Маланку”.

Недалеко від кордону з Румунією в ніч на Старий Новий рік тисячі людей переодягаються в шикарні костюми і влаштовують щось крутіше від Хеллоуїна. Традиції маланкування тут зберегли попри заборони радянської влади й сьогодні до Красноїльська на Маланку з’їжджаються тисячі туристів не тільки з усієї України, а і з інших країн світу.

Як потрапити на карнавал, де ночувати, кого боятися і чому традиційні костюми важать понад 100 кілограмів – все це вже у новому випуску.

Спасибо за просмотр!

Чому треба дивитися “Шо реально?”

“Шо реально?” – це молодіжне шоу для YouTube. Основна мета – розвінчувати міфи про Україну, що виникли внаслідок впливу радянської пропаганди. Ведучий шоу демонструє молодіжній аудиторії зміни, які відбуваються в країні та перспективи, які відкриваються для молоді.

Кожен епізод присвячений розвінченню певного популярного міфу, наприклад: “люди на Донбасі не говорять українською” або “неможливо створити в Україні стартап”.

Загалом минулого сезону вийшло 16 епізодів, які переглянули понад 750 000 разів.

Блогер показав унікальний буковинський карнавал