Боєць з дитинства: чемпіонка Європи розповіла, як освоїла тхеквондо з 5 років

Дворазова чемпіонка України, переможниця Еuropean Рresidents Сup в Німеччині, чемпіонка Європи-2018. Всього цього Ярина Костюк досягла у свої 11 років.

“Свій бойовий характер Ярина показувала ще до народження, – розповіла її мама Марія Костюк. – Ще коли я була вагітною, зрозуміла, що це непроста дитина, адже вона вже тоді диктувала свої правила. А в цей світ увірвалася буквально за 10 хвилин“.

Ярина дуже не любила, коли її сповивали й обмежували рухи. А про бажання битися вона заявила батькам вже в 2,5 року.

На бокс батьки її не віддали, а замість цього зв’язалися з тренером із тхеквондо, у якого колись займалися самі.

За словами наставника Яри, Олександра Корсака, дівчинка виявилася неймовірно працелюбною та виконавчої. Сьогодні вона займається у старшій групі.

Своє перше тренування в 5 років Ярина відпрацювала як справжній боєць, продовжуючи тримати високу планку.

Батьки намагаються всіляко підтримати прагнення дівчинки, оскільки це її бажання йде зсередини, вона живе своєю мрією і прагненням до все нових перемог.

Старша сестра Ярини Ольга п’ять років займалася спортивними бальними танцями, а потім також віддала перевагу тхеквондо. Вона навіть трохи шкодує, що не почала займатися цим спортом раніше.

“Зараз моя мета – стати чемпіонкою України, – каже Ольга. – А потім – Європи, а можливо – й світу”.

Уже багато років графік всієї родини Костюків підпорядковано заняттям сестер.

Мама допомагає підтримувати режим сну й харчування, тато – відпрацьовувати удари та прийоми, які важко даються.

“У мене є багато медалей. Але найголовніша – за Кубок Карпат. Вона зароблена потом і кров’ю, – згадує Ярина Костюк. – Я її довго не могла одержати, але тепер ця перемога моя. А ще у мене є талісман – ведмежатко Крендель. Я його беру на всі турніри”.

Ярина – дівчина дуже вперта й цілеспрямована. Якщо чогось хоче, то обов’язково досягне. І мріє, що одного разу підкоривши найвищу вершину – завоює перемогу на Олімпійських іграх.

Спасибо за просмотр!
Боєць з дитинства: чемпіонка Європи розповіла, як освоїла тхеквондо з 5 років