Де на клавіатурі знаходиться літера Ґ?

Stepan Tanasiychuk: Де на клавіатурі знаходиться літера Ґ?

Є в українській мові така цікава літера “ґ”. В сучасних ЗМІ нею доволі часто нехтують і заміняють на “г”, а от в українській локалізації wordpress вона використовується (наприклад в слові “таґ”).

Значить сиджу, роблю вивід хмаринки таґів і треба в полі вводу написати “Хмаринка таґів”, а де на клавіатурі є “ґ” не знаю :).

За 9ть років користування комп’ютером я жодного разу не вживав цієї літери! Спочатку спробував знайти її методом “тику”. Перебрав усі клавіші в українській розкладці – нема… Поліз в Інтернет, де й знайшов статтю “Ґ (літера)” з описом способу вирішення моєї проблеми:

Ґ у Windows

Операційна система Microsoft Windows має вбудовану підтримку літери Ґ в українському розкладові клавіш: її слід набирати, затиснувши Alt-Gr («правий альт»), за допомогою клавіші літери «Г»; при утриманні клавіш Shift та Alt-Gr маємо відповідно велику літеру Ґ. Також на деяких (не всіх) клавіатурах є окрема клавіша, розміщена між лівим Shift’ом та «Я», яка в режимі української розкладки використовується для друку літери «Ґ».

Де на клавіатурі знаходиться літера Ґ?