Де зробити дивовижні кадри: 5 крутих локацій України


1. Синевир (інші назва — Морське Око) — найбільше озеро Українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Входить до складу Національного природного парку «Синевир».


2. Велична будівля Львівського університету безпеки життєдіяльності, схожа на замок, за ефектністю нічим не поступається Чернівецькому університету, який є головною туристичною візитівкою столиці Буковини. Споруду в середині ХІХ століття зводив той самий архітектор, що й будівлю австрійського парламенту та віденського арсеналу.


3. Наступною зупинкою стала печера Оптимістична, яка знаходиться біля села Королівка Борщівського району. Ця печера прославила Україну на весь світ, адже саме вона потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як найдовша серед всіх гіпсових печер на Землі. Сумарна довжина ходів перевищує 230 кілометрів. Існує думка, що печера утворилась вимиванням порід підземними водами ще 14 млн років тому.


4. Бакота — затоплене село Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Давніше місто, столиця Пониззя княжих часів. Було розташоване за 55 км від залізничної станції Кам’янець-Подільський, недалеко від смт Стара Ушиця і с. Колодіївка (Кам’янець-Подільський район). У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року виключено з облікових даних.


5. Палац Качанівка розташувався за 200 км від Києва. Місцеві стверджують, що це єдиний в Україні маєток, який повністю вцілів попри війни та революції. Палац збудований на схилі. З обох боків його омивають мальовничі ставки. Саме тут Михайло Глінка написав оперу “Руслан та Людмила”, а Микола Гоголь уперше на публіці прочитав повість “Тарас Бульба”. “Альбом” почесних гостей Качанівки налічує 608 “автографів”.

Де зробити дивовижні кадри: 5 крутих локацій України