Інтернет-супермаркет Rozetka готується до закриття через нові закони

Інтернет-супермаркет Rozetka готується зупинити бізнес. Про це заявив його генеральний директор Владислав Чечоткін на своїй сторінці в Facebook.

Таке рішення зумовлене ухваленням Верховною Радою законів 1053-1 і 1073, які були прийняті нібито з метою вивести бізнес з тіні та створити здорову конкуренцію. У разі підписання нових законів президентом, Rozetka змушена буде припинити роботу, оскільки насправді ці закони не підтримають бізнес, а знищать його, пояснює свою позицію Чечоткін, передає Український інтерес.

“Згідно з законом 1073, будь-який споживач може повідомити в податкову про “неправильний” чек. Якщо буде доведено, що чек неправильний, споживач отримає товар, куплений за цим чеком, безкоштовно. При цьому “неправильний” – значить, що він відсутній в публічній базі податкової. Немає обмежень на кількість заяв, немає відповідальності для заявника, немає відповідальності податкової (правильний або неправильний чек – вони вирішують на свій розсуд). Зате є потенційний штраф для бізнесу в 250% і завжди, за кожною скаргою – 100% проблеми з позаплановою перевіркою для підприємця”, – пише гендиректор інтернет-супермаркету.

Владсилав Чечоткін закликає представників бізнесу не мовчати, адже, на його переконання, нові закони просто знищать малих та середніх підприємців.

“Ми готуємося до зупинки бізнесу і людей з бігаючими очима та спітнілими руками в магазинах-офісах відразу після вступу закону в силу”, – наголосив Чечоткін.

Інтернет-супермаркет Rozetka готується до закриття через нові закони