Катастрофа літака МАУ: що відомо про загиблих

Найбільше серед пасажирів було іранців (82 людини) і канадців (63). На борту також летіли 11 українців — дев’ять членів екіпажу та двоє пасажирів, повідомляє BBC Україна.

Про загиблих іранців наразі відомо мало, проте вже є інформація про громадян Канади, які перебували на борту. Судячи з усього, більшість із них мали іранське коріння і поверталися з Тегерана до Канади, використовуючи рейс у Київ як зручний і недорогий стикувальний переліт.

Багато з них були представниками академічного середовища — студентами, викладачами або вченими.

Офіційного списку загиблих наразі немає, проте одразу в декількох ЗМІ з’явився список пасажирів. Перевірити справжність документа поки що не видається можливим. ВВС зібрала інформацію про деяких людей зі списку на підставі даних з соцмереж.

Валерія Овчарук

Валерія Овчарук працювала бортпровідницею авіакомпанії МАУ з 2015 року. Їй було 28 років, народилася в Луганську.

Судячи із записів у соціальних мережах, вона любила гуляти пішки по містах, до яких потрапляла як член екіпажу.

У вересні минулого року вона опублікувала фото Дніпра, зроблене через ілюмінатор, підписавши його: «Вірю в те, що літаки ніколи не стануть для мене просто транспортом. І кожен політ буде нести в собі крапельку краси, романтики і приємних пригод».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Работа, я тебя люблю ❤️ . . . #thailand #bangkok #travel #travelling #exploretheworld #crewlife #crewlifestyle #cabincrew #ilovemyjob #sunset #тайланд #бангкок

Публикация от Valeriia Ovcharuk (@o_valeriia)

Останній пост у Instagram Валерія опублікувала два тижні тому з готелю в Бангкоку з підписом: «Робота, я тебе люблю».

Підписники залишають коментарі зі співчуттями під цим постом.

Форуг Хадем

Форуг Хадем займалася академічним обміном між ученими різних країн

Форуг Хадем було 39 років. Її докторська дисертація допомогла отримати нові знання про вісцеральний лейшманіоз (смертельне паразитарне захворювання).

«Після напруженого дня у лабораторії я найбільше люблю скинути напругу, приготувавши що-небудь смачненьке у величезних кількостях. Тому мої друзі і сім’я безумовно отримують вигоду від моїх захоплень і спонтанних пропозицій», — жартувала пані Хадем в одному з інтерв’ю.

Вранці 8 січня вона поверталася з Тегерана до Вінніпега (Канада), де працювала над проєктом з розвитку академічного обміну між вченими різних країн.

Захра Нагібі


Захра Нагібі готувалася захищати докторську дисертацію про використання нових технологій у сільському господарстві

Захра Нагіб вчилася в аспірантурі в університеті Віндзора (Канада). Вона розробляла нові моделі розвитку сільського господарства у закритих приміщеннях.

Дехто летів цілими сім’ями.

Родина Мусаві

Родина Мусаві поверталася до Канади після канікул у Тегерані

Наприклад, родина Мусаві — батько Педрам, мати Мойган та двоє їхніх дітей — Дарія і Доріна — поверталися з Тегерана до Едмонтона після новорічних канікул.

«Вони завжди були для мене символом любові. Вони так сильно любили один одного, тепер вони усі разом назавжди!» — написала подруга Педрама Мусаві.

Серед загиблих також було кілька співробітників міжнародних організацій. Наприклад, Фарзане Надері вела проєкт з розвитку бджільництва в Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО).

За останніми даними, дві людини, які зареєструвалися на рейс PS752 з Тегерана до Києва, не сіли в літак, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов. За його словами, всього на рейс зареєструвалися 169 осіб, а у літак сіли 167.

Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ розбився незабаром після вильоту з тегеранського аеропорту імені Імама Хомейні о 6 ранку за місцевим часом.

Катастрофа літака МАУ: що відомо про загиблих