Київ – другий у світі серед найкращих міст для подорожей

Українська столиця увійшла до переліку найкращих міст, обов’язкових для відвідування, за версією мандрівного порталу Big 7 Travel. Ба більше, Київ розташувався на другій сходинці.

Результати оприлюднили на основі майже мільйонів туристів з усього світу. Рейтинг радить обов’язково поїхати до міст із переліку у 2020 році.

Українську столицю обігнала лише Гваделупа на Карибах. Кілька островів називають прекраснішими, ніж більшість у Карибському басейні. Привабливе це місце ще й тому, що воно не настільки популярне серед туристів, а тому дешевше й автентичніше.

Київ портал описує так:

“Це дивовижно різноманітна, духовно багата і захоплива країна – це набагато більше, ніж ви могли б очікувати. Культура кав’ярень і барів Києва набирає обертів, тому очікуйте її сплеску в 2020-х. У місті також є історичні собори та пам’ятники, які віддають шану минулому нації”.

Також мандрівники рекомендують відвідати Чорнобиль і Прип’ять. До речі, саме цей напрямок мандрів став одним із найжаданіших для британських туристів.

До п’ятірки чудових варіантів подорожі також увійшли Бостон, з його найкрасивішою вулицею в США; Сан-Хосе у Коста-Риці з недоторканою природою та місто вуличної музики – Новий Орлеан у США. Усього в рейтингу опинилося 50 міст.

Київ – другий у світі серед найкращих міст для подорожей