Крижане іглу в українських Карпатах: у Буковелі існує унікальний готель

У курортному місті Буковель існує унікальний крижаний готель для любителів екстремального відпочинку “Ice Hotel Bukovel”. Він створений повністю зі снігу та льоду та пропонує туристам ночівлю в умовах п’яти градусів морозу. Про це йдеться у відеоролику команди “Шо, Реально?”

Що являє собою “Ice Hotel”?

Усі елементи “Ice Hotel Bukovel” – стіни, підлога, бар, навіть меблі – створені зі снігу та льоду. Додатково стіни оброблюють клейкою речовиною і водою.

“Це, напевно, не просто готель, це, по-перше арт-об’єкт. Ось подумай сам, коли ще у тебе з’явиться можливість провести ніч у справжньому іглу?”, – ділиться ведучий каналу Олександр Дьомін.

Він додає, удень заселитися в готель не вийде – у денний час він практикує режим музею, як і подібні музеї в північних європейських країнах. Однак вже ввечері за гостями готелю прибуває персональний снігохід і доставляє до місця призначення за лічені секунди.

Окрім того, гості можуть скористатися послугами “Ice Restaurant” та “Ice Bar”: крижаних ресторану та бару відповідно. Посадка в “Ice Restaurant” має обмежену кількість місць. Всього 35 осіб одночасно.

Яка унікальність цього готелю?

Працівникі готелю розповідають: одна з найголовніших особливостей “Ice Hotel Bukovel” – це ідеальна тиша.І дійсно, якщо вслухаєтесь, то не почуєте жодного звуку, який йде ззовні.

“Таке собі лікування від urban-noise”, – жартує команда “Ice Hotel Bukovel”.

Для проведення ночі в крижаному готелі гостям “Ice Hotel” надаються теплі спальники для ночівлі і натуральні овечі шкури, оскільки температура всередині не залежить від температури й умов навколишнього середовища і коливається від -2 до -5 градусів Цельсія.

Які є нюанси і до чого потрібно бути готовим?

Команда “Шо, Реально?” наголосила на тому, що у номерах не передбачені розетки.

“Я знайшов одну в барі і скористався нею”, – повідомив Дьомін.

Також у номерах готелю відсутній Wi-Fi. Мережа є у сфері кафе, але він не добиває сюди.

“Із компромісів – неподалік є вишка – і 4G ніхто не відміняв”, – додає Олександр.

Спасибо за просмотр!
Крижане іглу в українських Карпатах: у Буковелі існує унікальний готель