Лукашенко поскаржився, що через Зеленського не їздить на роботу на велосипеді

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не їздить на роботу на велосипеді через президента України Володимира Зеленського.

Про це глава білоруської держави розповів під час відкритого уроку в одній з мінських шкіл, йдеться у сюжеті телеканалу ОНТ.

“Мене завжди тягне сісти на електричний мотоцикл чи велосипед і поїхати на роботу. Але все зіпсував Зеленський. Президент України Володя Зеленський, коли його обрали, сказав: “Я буду на велосипеді їздити”. Тому я відразу відмовився від цієї ідеї, тому що паралель проведуть і скажуть: “Лукашенко почув від Володі Зеленського, що він на велосипеді поїде, і він поїхав”. Тому я відмовився від цього”, – розповів Олександр Лукашенко.

Раніше президент України Володимир Зеленський пояснив, що не їздить на роботу на велосипеді, оскільки йому не дозволяють це робити. “Я з цим боровся і борюся. Я чесно скажу – мені не дозволяють. За що… Не буду зараз називати прізвищ людей, від яких може бути небезпека. Ми отримуємо інформацію, через що мені не дозволяють. Та було вже декілька прикладів, коли, скажімо, образно кажучи, зовсім було небезпечно”, – сказав глава держави.

Лукашенко поскаржився, що через Зеленського не їздить на роботу на велосипеді