Луценко не бачить «моральних і юридичних підстав», аби йти у відставку

Генпрокурор Юрій Луценко не бачить підстав для того, аби йти з посади, але до відставки готовий.

Про це Луценко заявив під час спілкування з журналістами в Києві, передає «Інтерфакс-Україна», передає Громадське.

«Мені складно працюється, але я працюю чесно. На даний момент я не бачу ні юридичних, ні моральних підстав писати заяву про відставку», — сказав він.

Луценко запевнив, що в разі схвалення парламентарями його відставки він до цього поставиться спокійно.

«Я готовий до цього. Наскільки я знаю, збір підписів за мою відставку розпочався, і, за даними за минулий тиждень, аж 19 підписів зібрано. Як тільки буде 150 — поговоримо. Я готовий до звіту в парламенті і готовий до будь-якого рішення парламенту», — сказав він.

Юрій Луценко призначений на посаду генпрокурора в травні 2016 року.

Зазначимо, що народний депутат від фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв в ефірі Громадського розповів, що в його сейфі є «півсотні» підписів за відставку Луценка, які він зібрав одразу після його призначення генпрокурором.

Нагадаємо, після другого туру виборів обраний президент Володимир Зеленський заявив, що Луценко є представником старої команди, а він планує призначати на посади нових людей.

Згодом екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, який входить до команди Зеленського, наголосив, що Луценко має піти у відставку. Він також допустив, що генпрокурором може стати «хтось з активістів».

Луценко не бачить «моральних і юридичних підстав», аби йти у відставку