Магазин у Львові пригощає школярів круасанами за високі оцінки з української мови

Фото відповідного оголошення на вітрині магазину опублікував у своєму Facebook речник ГУ ДСНС Львівщини Віталій Туровцев.

“Українська — це дуже круто. Акція для учнів 5-8 класів: покажи оцінку “10-12 балів” з української мови та отримай крусасан з начинкою на вибір”, — йдеться у повідомленні.

Також адміністрація магазину додала: “З любов’ю до дітей та з повагою до мови”.

Як повідомила журналістці власниця магазину “Делікатеси” Галина Разувайлова, така акція діє у двох її магазинах: на вул. Сулими та на вул. Драгана.

“Ми вирішили чимось мотивувати дітей і на початку семестру запустили таку акцію. Я вважаю, що це дало непоганий результат і справді мотивувало дітей. Мені навіть говорили вчителі з сусідніх шкіл, що діти просять дати їм якесь завдання з української, щоб потім показати оцінку нам і отримати круасан. Батьки також позитивно відгукуються”, — сказала Галина Разувайлова.

За її словами, за семестр акцією діти скористались кількасот разів, а сам магазин і надалі буде проводити подібні вікторини. Також магазин дарував невеличкі подарунки покупцям на Миколая у вигляді іграшок чи солодощів.

Магазин у Львові пригощає школярів круасанами за високі оцінки з української мови