На Львівщині археологи створили 3D-реконструкцію житла ХІІ-ХІІІ ст.

Команда історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» показала реконструкцію наземного житла ХІІ-ХІІІ століття. Про це повідомляє пресслужба заповідника на сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, презентована 3D-реконструкція є частиною великого проєкту, що відбувається за сприяння програми Українського культурного фонду «Створюємо інноваційний культурний продукт».

Наземне житло ХІІ-ХІІІ століть реконструйоване на основі археологічних розкопок Пліснеська та із залученням досвіду етнологічних досліджень.

«Показуємо Вам цей об’єкт у динаміці, аби Ви на прикладі одного житла побачили, яким нелегким й тривалим є шлях від ідеї до її реалізації», – зазначила команда проекту.

Також у заповіднику анонсують інші 3D-реконструкції, наразі археологи працюють над відтворенням виробничих та господарських споруд, оборонних ліній та культових споруд археологічного комплексу.

Раніше на території історико-культурному заповіднику «Давній Пліснеськ», де працює Пліснеська археологічна експедиція, виявили косторізну майстерню ІХ-Х століття.

 

Праця над 3-D реконструкцією Пліснеська, яка відбувається за сприяння програми Створюємо інноваційний культурний продукт — програма УКФ , у розпалі 💪. Цього разу презентуємо Вам наземне житло ХІІ-ХІІІ століть, реконструйоване на основі археологічних розкопок Пліснеська та із залученням досвіду етнологічних досліджень. Показуємо Вам цей об’єкт у динаміці, аби Ви на прикладі одного житла побачили, яким нелегким й тривалим є шлях від ідеї до її реалізації ✍. Поки ви дивитесь, ми далі йдемо працювати. Цього разу над 3-D відтворенням виробничих та господарських споруд, ну і, звісно, оборонних ліній та культових споруд нашого унікального археологічного комплексу 😎. Володимир Шелеп Андрій Филипчук Віталій Ляска Валерій Міщенко (Valeriy Mishchenko)Стежте за нами на Історико-культурний заповідник "Давній Пліснеськ" та Український культурний фонд 👍#Пліснеськ_в_3D #УКФ #інновації #археологія #архітектура #інновації #культурна_спадщина #cловяни #середньовіччя #реконструкція #історія_для_всіх

Gepostet von Історико-культурний заповідник "Давній Пліснеськ" am Dienstag, 6. August 2019

На Львівщині археологи створили 3D-реконструкцію житла ХІІ-ХІІІ ст.