На острів Хортиця запустили тролейбус

У Запоріжжі розпочав курсувати туристичний тролейбусний маршрут №1 на острів Хортиця, де розташовано однойменний національний заповідник. Про це повідомляє Туристично-інформаційний центр Запоріжжя в Facebook.

“Сьогодні почав працювати новий тролейбусний маршрут №1 “Пл. Профспілок – Турбаза “Хортиця”. На маршруті курсує 2 нових тролейбуси з автономним ходом. Частину маршруту вони проїжджають без контактної мережі, а під час руху – заряджаються від неї. Вартість проїзду – 4 грн”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Запорізькій міській раді, нові тролейбуси обладнані спеціальним пандусом і пристосовані для проїзду людей з обмеженими можливостями. Місткість салону – 100 пасажирів.

“Цей маршрут був запланований міською цільовою програмою розвитку транспорту і сталої роботи КП “Запоріжелектротранс”. До того ж, це має посприяти вирішенню проблеми підвозу співробітників Національного заповідника “Хортиця”, містян і гостей міста, які бувають тут як туристи”, – розповів представник управління з питань транспортного забезпечення Запорізької міської ради Ілля Жуков.

Перший тролейбус виходить на лінію о 5:50 від зупинки “Пл. Профсоюзів”, останній рейс відправляється з острова Хортиця о 19:30.

На острів Хортиця запустили тролейбус