На площі Свободи в Маріуполі висадять понад 1500 дерев

У Маріуполі на площі Свободи в рамках реконструкції планують висадити понад вісім тисяч насаджень, упорядкувати газони і зробити автоматичну систему поливу. Місце відпочинку придбає сучасний і європейський вигляд, повідомляє пресслужба міськради.

Як розповів начальник управління з питань благоустрою департаменту РЖКІ Вадим Ісаков, планується висадити понад 1500 дерев, велика кількість кущів та квітів. Зелені зони оснастять автоматичною системою поливу. Проектанти запропонували ряд цікавих дерев, які були у Маріуполі висаджені минуло року та отримали хороший відгук у жителів. Серед них – магнолія та тюльпанове дерево.

В сквері будуть максимально збережені дерева, що нині тут ростуть. Ліквідують тільки ті, які аварійні. Висаджувати саджанці будуть від 2,2 метра у висоту. На всі насадження дається гарантія.

Уздовж проспекту Миру пропонують висадити кулясту катальпу. Зелену зону також прикрасять: сосна чорна, магнолія, тюльпанове дерево, сакура Ра. Окремо буде локація з червоними кленами. Порадують різноманіттям барв і квіткові клумби.

До озеленення планують підійти навесні 2020 року, до цього будуть вестися підготовчі роботи.

На площі Свободи в Маріуполі висадять понад 1500 дерев