На Полтавщині будуватимуть новий міст через Дніпро

Через річку Дніпро у Кременчуцькому районі Полтавської області будуватимуть новий міст. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області у фейсбуці.

Зазначається, що будівництво реалізуватиметься в рамках державного інвестиційного проєкту на автомобільній дорозі М-22 Полтава-Олександрія.

«Є різні варіанти будівництва мосту, остаточне рішення чи буде міст проходити через місто Кременчук, чи ні – залежить від результатів державної експертизи, яка враховує соціально-демографічні, економічні та екологічні чинники», – зазначив Іван Краповницький, голова Служби автомобільних доріг Полтавської області.

‌Техніко-економічне обґрунтування, розроблене на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області, наразі проходить комплексну державну експертизу. ‌Продовжується процедура оцінки впливу на довкілля. Після проходження цих процедур буде розпочата стадія проєктування мосту.

‌Громадські слухання планують провести у лютому 2020 року. Зауваження та пропозиції за їх підсумками будуть враховані при розробці проєкту будівництва.

‌Фінансування розробки техніко-економічного обґрунтування здійснюється з Державного бюджету. Це є частиною державно-інвестиційного проєкту «Будівництво автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область».

На Полтавщині будуватимуть новий міст через Дніпро