Носять дипломати і прем’єр-міністр Канади: на Донбасі шиють відомі бренди шкарпеток

У 2015-му двоє львівських айтішників Марта Турецька та Андрій Плясун полишили роботу в офісі заради власної справи — вирішили шити шкарпетки з дизайнерськими принтами Dodo Socks. Їхніми партнером у цьому стала Рубіжанська панчішна мануфактура.

Про історію тепер вже одного з найвідоміших українських брендів Галичини, який створюють на Сході, розповів проект Ukraїner.

Бізнес починався з двох в’язальних машин. Зараз на підприємстві працюють понад 100 людей. Продають півтора мільйона пар шкарпеток на рік.

Рубіжанська панчішна мануфактура – це підприємство на лінії фронту, яке зараз працює з замовниками по всій Україні, а у працівників тут одні з кращих умов роботи Рубіжанська мануфактура підкорила власників львівського бренду Dodo socks. Їхні шкарпетки носять і українські дипломати, і прем’єр-міністр Канади.

“Ми довго шукали ідеального виробника шкарпеток, і нам пощастило з Рубіжним”, – каже Марта Турецька, власниця Dodo socks.

Зараз 140 працівників відшивають понад 40 різновидів шкарпеток. Обладнання тут німецьке, а матеріали індійські. Щоб дотримуватись якості, працівників відправляють на курси. А ще відкрили тут кафе та будують тренажерку. Рубіжанська мануфактура почалася у 1990 році з кімнатки на 20 метрів. А зараз завод на лінії фронту має партнерів по всій країні.

“До війни працювали лише в регіоні, але у 2015-му ризикнули і зараз працюємо на всю країну”, – каже засновник Геннадій Місюренко.

Спасибо за просмотр!
Носять дипломати і прем’єр-міністр Канади: на Донбасі шиють відомі бренди шкарпеток