ОЛЕКСАНДР РЕП’ЯХ: СЛУГА “ЗЕ!” ЧИ “ПАРТІЇ РЕГІОНІВ”?

У переддень позачергових парламентських виборів вінницький регіон встиг прославитися кандидатами, які використовують кольори і фірмовий стиль партії «Слуга народу», не будучи представниками «Зе! команди ».

Серед них і кандидат в депутати по одномандатному округу №13 (Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони Вінницької області), уродженець Хмільника Олександр Реп’ях.

За повідомленнями ЗМІ, Олександр Реп’ях, будучи сином керівника міської організації «Партії регіонів» Анатолія Реп’яха, а також зятем скандально відомого колишнього «регіонала», корупціонера і екс-губернатора Хмельницької області Василя Ядухи, не зміг влаштуватися ні в одну з політсил проросійського спрямування.

Реп’ях будучи вірним «регіоналом», залишився за бортом «Оппоблока», а також партії «За життя», господарем якої є кум Путіна Віктор Медведчук. Тому на позачергові вибори вирішив йти під зеленим прапором.

Ось тільки з партією «Слуга народу» у Олександра Реп’ях загального нічого немає. Адже, кандидатом партії «Слуга народу» по мажоритарному округу №13 є Юрій Максименко.

Прихильники президентської сили в соціальних мережах обурюються, що Реп’ях використовує фірмовий стиль «Зе! Команди ».

 

Вінницький «феодал» скопіював у президентської партії не тільки фірмовий стиль, але і основні «меседжі». Наприклад, до своїх виборців він звертається «ЗЕмляки», роблячи акцент на перші дві літери.

«Земляки, ви знаєте, що вам заважає, ви знаєте, скільки ви хочете заробляти за свою працю – ми разом з Вами донесемо всі наші проблеми до Верховної Ради! У нас багата земля і працьовиті люди, тому кожен з Вас повинен жити і заробляти гідно! », – звертається до виборців Реп’ях.

Однак Реп’ях бажає отримати депутатський мандат абсолютно не для того, щоб допомагати своїм землякам, яких за інформацією з близького оточення кандидата, за спиною він називає «кріпаками».

Депутатська «ксива» потрібна йому лише для отримання недоторканності. Адже, у Реп’ях величезний список справ, за які він повинен потрапити на лаву підсудних.

Будучи вірним слугою побіжного президента Віктора Януковича (одружений на хрещениці екс-президента, ред.), Під час Революції Переваги, Олександр Реп’ях і його батько Анатолій забезпечували повну підтримку «регіоналам».

На фото: «Світлана Реп’ях, Місіс Вінниця 2018»

Будучи власником санаторію «Поділля», сім’я Реп’ях масово відправляла на Майдан «тітушек».

Після євромайдана в квітні 2014 року, розмірковуючи, чим займатися далі, Олександр Реп’ях відвідав місто, в який втік Віктор Янукович.

Нинішній кандидат в депутати не спромігся навіть почистити соціальні мережі від компрометуючих матеріалів. Про прибуття в Ростов-на-Дону, Реп’ях повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Достовірно невідомо, чи зустрічався Реп’ях в люксовому ростовському ресторані «ОнегінДача» із збіглим президентом. Але сам факт перебування в Ростові, в дні, коли країну «розривала на шматки» Росія – дуже підозрілий.

Адже, після євромайдан, Олександр і Анатолій Реп’ях швидко «перефарбувалися», і змогли використовувати санаторій «Поділля» для прикриття свого «чорного» минулого.

За даними джерел з Міноборони сім’я Реп’ях, під заступництвом радника екс-президента України Порошенка Юрія Бірюкова, налагодили схему, по якій пограбували державу на сотні мільйонів гривень.

Крім того, за даними журналістського розслідування програми «Гроші» на 1 + 1, санаторієм «Подiлля» сім’я Реп’ях також заволоділа незаконним способом.

Нагадаємо, як зазначив у своїй виборчій програмі Олександр, він представляє нове покоління політиків. Але як ми бачимо, це «нове обличчя» зі старим і прогнилим тілом, яке називається «Партія Регіонів» і таким немає місця у Верховній Раді IX скликання.

ОЛЕКСАНДР РЕП’ЯХ: СЛУГА “ЗЕ!” ЧИ “ПАРТІЇ РЕГІОНІВ”?