Парад ялинок: як виглядають новорічні дерева у різних регіонах України

Київ

Цього року 25-метрову ялинку прикрашають понад 1,5 тисячі іграшок та 3 км гірлянд із ліхтариками холодного білого кольору, деякі — у формі кристалів. Ще однією новацією цього року є екран, через який відвідувачі переказуватимуть святкові вітання.

Харків

Головна зелена красуня Харкова визнана найвищою в Україні – її висота сягає 40 метрів. Крім цього, вона є і однією з найдорожчих, на її спорудження витратили близько трьох мільйонів гривень.

Львів

У Львові 20-метрова лісова красуня засяяла вогнями на площі біля оперного театру. Цього року за доброю традицією її подарувала обласному центру жителька села Буда Яворівського району Надія Петрух. Красуня майже 40 років росла на її садибі.

Івано-Франківськ

Головна ялинка Івано-Франківська — штучна. Її висота – 18 метрів.

Одеса

Висота головної ялинки, встановленої поряд з Одеською мерією, 20 метрів, ширина — 9 метрів. Зібрали зелену красуню з металевого каркаса і штучної хвої з італійського сировини. Прикраса ялинки складається з гірлянд і дюролайту (прозорого шнура з розташованими всередині світлодіодами), загальна протяжність яких становить близько 4 кілометрів. 100 тисяч світлодіодів світяться зеленим, синім і золотистим кольорами. Оформлена ялинка унікальною прикрасою: довкола неї по спіралі крутиться метелиця з 10 тисяч світлодіодів, а по гілках донизу скочуються величезні подарунки і ялинкові кулі у великий червоний мішок.

Чернігів

У Чернігові п’ятий рік поспіль встановлюють штучну ялинку заввишки 18 метрів. Прикрашають зелену красуню електричною ілюмінацією та звичайними іграшками, зокрема, кульками. Цього року додалися також великі сріблясті сови.

Маріуполь

Новорічна 16-метрова маріупольська красуня встановлена на Театральній площі біля Драматичного театру. Цього року її доповнили новими іграшками, а гірлянду – двома додатковими програмами. Крім того, навколо Драматичного театру з’явилися нові арт-об’єкти та «венеціанська карусель». У рамках програми «Новорічні дива міста Марії» з 19 грудня по 13 січня на Театральній площі проходитимуть конкурси та флешмоби, дискотеки, майстер-класи, вистави для дітей, зимове караоке, фотосесії, виступи музикальних колективів та ярмарок.

Парад ялинок: як виглядають новорічні дерева у різних регіонах України