Переселенець із Донецька заснував меблевий бізнес і завойовує світ

Після переїзду до Києва колишній рекламіст із Донецька Дмитро Ігнатов заснував майстерню дизайнерських меблів Cube44, зайняв свою нішу на українському ринку та вже своєю продукцією завойовує світ. Про це повідомляє “Бізнес-Схід”.

Разом з родиною чоловік мешкав у Донецьку, де більше 10 років працював у рекламному бізнесі. Коли ситуація стала загострюватися, Дмитро вирішив переїхати до Києва і вже у столиці продовжити свій рекламний бізнес. Однак, проектів було небагато, а на життя треба було заробляти.

Меблевий бізнес почався в гаражі

Майбутній меблевий бізнес Дмитро розпочинав втілювати у життя в гаражі. Робив з дерева меблі та предмети декору.

Оскільки грошей було обмаль, то про закупку якісних матеріалів чи розробку складних проектів мова не йшла. Бізнес-модель дуже проста: отримав замовлення, купив на базарі дерево, зробив нескладний диван. Успішні приклади викладав в соціальних мережах, через які і почали приходити нові замовлення. Аби розвиватися далі, Дмитро вирішив створити власний бренд. За словами чоловіка, назва компанії народилась самотужки. Оскільки меблі квадратні, то й в назві з’явилося слово “cube”.

“А четвірки мені завжди приносили удачу, плюс якщо перевернути, то на стільці схожі. Так і з’явився Cube44”, – розповідає Дмитро.

Асортимент майстерні – 100 предметів інтер’єру

Сьогодні в компанії переселенця трудяться близько 10 працівників. Асортимент меблевої майстерні – шість різних колекцій, в яких більше 100 предметів інтер’єру. Матеріали для меблів використовуються в основному українські. Виняток – тканини, які імпортуються з Туреччини. Канали продажів – власний сайт, онлайн та оффлайн партнери. Власних магазинів у компанії немає.

Продукцію Cube44 можна знайти не лише в Києві, а й в Одесі, Харкові, Львові, більше 80% продажів припадають саме на столицю. Влітку 2017 року Дмитро всерйоз замислився над експортним питанням. Дізнався про можливості, які відкривав для невеликих виробників меблів Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS). Участь у проекті дала можливість меблярам вперше представити свою продукцію на міжнародній меблевій виставці в Торонто в травні 2018 року.

Після участі у виставці у підприємця почалися зустрічі з зацікавленими компаніями з Франції, Німеччини та Польщі. Вони самі вийшли на українців і вже встигли зробити перші замовлення.

Майстерню Дмитра Ігнатова часто відвідують іноземці. Більшість з них зацікавлена у подальшій співпраці, тож підприємець вже розмірковує про подальше розширення виробництва та веде переговори з потенційними інвесторами.

Переселенець із Донецька заснував меблевий бізнес і завойовує світ