Переселенець збудував бізнес на чипсах із помідорів

Андрій Жуков побудував у Старобільську бізнес на еко-чипсах, а усі зожники у захваті від його чипсів з помідорів. Чоловік робить хрумтики з помідорів, а ще з банана, ківі, ананаса та груші. Ідея народилася, коли його діти підсіли на смачну гидоту.

“Вирішили сушити городину як корисний замінник”, – розповідає Андрій Жуков.

Андрій Жуков із сім’єю вимушені були поїхати з Луганська 2014-го. “У Луганську мене годував офіс, а у Старобільську – город”, – пригадує Андрій Жуков.

В Старобільську чоловік відкрив власний магазин, де продає східні солодощі. Але основною діяльністю є виготовлення еко-чіпсів власного виробництва. Такий бізнес є новим для жителів великого міста, адже вимагає працювати на землі. На свою справу чоловік виграв грант на 14 800 гривень і купив сушильні апарати.

Андрій назвав свій магазин Велика родина, сподіваючись, що його бізнес стане сукупністю взаємодіючих секторів, які для досягнення результату готові об’єднатись в сім’ю, де кожний виконує якісно свою роботу.

За програмою Фонду Східної Європи чоловік планує задіяти міні-кооператив жителів сільської місцевості, які можуть вирощувати у себе полуницю, гарбуз, кабачки, помідори, перці.

Переселенець збудував бізнес на чипсах із помідорів