Про українське місто-привид зняли фільм

Команда проекту The Other Chornobyl зняла короткометражний фільм про місто Поліське, а також розробило для нього айдентику, повідомляє Хмарочос із посиланням на Telegraf.

Поліське було найбільшим, після Прип’яті, містом у Чорнобильській зоні. Але після катастрофи 1986 року його не відселили, навпаки – змушували жителів лишатися. Після аварії навіть почали вкладати кошти в інфраструктуру, асфальтували вулиці та будували нові будинки. Лише 1993 року Верховна Рада ухвалила рішення про обов’язкове відселення.

Спасибо за просмотр!

Ідея проекту

“Це більше, ніж історія міста-привида. Це історія про людей, про тінь їхнього життя, що й досі лежить понад ним. Щоб привернути до неї увагу, ми зняли короткометражку на забороненій території з використанням унікальної технології зйомки дронами – динамічне освітлення фактично оживило тіні міста”, – розповідає команда.

Читайте також: Чорнобильська зона стала у 10 разів популярнішою для туристів

Деталі створення фільму

Трихвилинний фільм «Поліське. Післячуття» присвячено 33-й річниці Чорнобильської катастрофи. Зйомки відбувалися вночі, з використанням дронів із динамічним освітленням.

Над проектом The Other Chornobyl працювали компанії DocNoteFilms, Ears Sound Production та студія аерозйомки Dronarium Україна.

Нагадаємо, що українець Сергій Безкрестов створив інноваційний ігровий атракціон – справжні 3D-батли в Чорнобилі. Що вони собою являють, можна прочитати у нашому матеріалі.

Про українське місто-привид зняли фільм