Середньовічний закарпатський замок відтворили у комп’ютерній грі

Середньовічний закарпатський замок реставрували у тривимірному ігровому середовищі. Це зробив випускник університету Копенгагена Іван Ілько, який має закарпатське коріння, а в Данії закінчив факультет візуального дизайну, ігор та медіа.

Проєкт його гри-реконструкції Невицького замку оприлюднило видання Varosh, записавши з Іваном також інтерв’ю-презентацію, в якій він пояснює задум та як все реалізував.

Реконструкція Невицького замку була дипломною роботою Івана, і після її оприлюднення стала справжньою сенсацією-родзинкою в соцмережах.

“Я отримав багато знань в ході цього проєкту, і я дуже радий представити вам остаточні результати. Цей проєкт демонструє мої навички створення концепцій і ескізів, моделювання, текстурування і освітлення. Музика була написана спеціально для цієї сцени чудовим композитором Андрієм Арнаутовим. Для більш детальної інформації та демонстрації ігровий гри, не соромтеся зв’язатися зі мною!”, – зазначає автор.

Також Іван Ілько зауважує, що створення таких середовищ демонструє потенціал для широкого використання в іграх, освітніх програмах, а також у збереженні та популяризації культурної спадщини.

Середньовічний закарпатський замок відтворили у комп’ютерній грі