“Штучний інтелект для Києва”: як в Україні розвиватимуть “розумну” інфраструктуру

У столиці відбувся круглий стіл «Етика використання Artificial intelligence (AI) в місті». Про це повідомляє ITC.

Проект ініційований в рамках концепції Kyiv Smart City 2020.

Як розвиватимуть “розумну” інфраструктуру міста?

Відтепер міська влада, громадськість і розробники будуть працювати над розвитком «розумної» столичної інфраструктури, а саме над розробкою практичних прикладів використання міських цифрових сервісів на базі штучного інтелекту.

Команда проекту буде розробляти оптимальні рішення для поліпшення якості життя в місті на основі принципів відкритого доступу до даних, а також інтелектуальної та прозорою трансформації управління містом з використанням сучасних технологій і інновацій.

Під час заходу були представлені перші розробки кейсів для цифрових міських сервісів. Громадськість і представники міської влади запропонували запустити міську платформу на базі штучного інтелекту, яка надасть городянам можливість взаємодіяти з міською владою за допомогою чат-ботів і особистих звернень.

Шо відомо про проект штучного інтелекту?

Команда проекту «AI for Kyiv» («Штучний інтелект для Києва») проводить дослідження питань етики та дискримінації в розробках сервісів на базі штучного інтелекту в різних сферах і ініціює дискусію про цифрових правах людей в Україні. Представники проекту «AI for Kyiv» почали розробку практичних прикладів використання інноваційних рішень на базі штучного інтелекту міською владою.

“Штучний інтелект для Києва”: як в Україні розвиватимуть “розумну” інфраструктуру