Скільки туристів відвідали Україну в 2018 році: деталі у цифрах

За підсумками 2018 року Україну з туристичною метою відвідали 14,2 мільйона іноземців.

Такі результати оприлюднило Міністерство економічного розвитку та торгівлі на своїй сторінці у Facebook.

Про це повідомляє 24 канал

У 2018 році нашу країну відвідало 14,2 мільйони іноземців, ми ж працюємо над тим, щоб збільшити цю цифру до близько 30 мільйонів туристів щорічно. Це можливо зробити шляхом розвитку туристичних можливостей столиці та регіонів,
– йдеться у повідомленні.

Радниця міністра економічного розвитку та торгівлі Роксонала Підласа пояснила, що завдяки туристичній галузі за рік бюджет зріс до 4,2 мільярда гривень.

“У 2019 ми плануємо представити нашу країну як цікавий туристичний напрямок на важливих міжнародних виставках в Лондоні, Сінгапурі, Барселоні та Шанхаї”, – додали у відомстві.

У 2018 році нашу країну відвідало 14,2 млн іноземців, ми ж працюємо над тим, щоб збільшити цю цифру до близько 30 мільйонів туристів щорічно. Це можливо зробити шляхом розвитку туристичних можливостей столиці та регіонів.Важливою складовою роботи Міністерства є представлення України світові. В цьому році на розвиток туризму України в Бюджеті передбачено 17 млн грн. У 2019 ми плануємо представити нашу країну, як цікавий туристичний напрямок, на важливих міжнародних виставках в Лондоні, Сінгапурі, Барселоні та Шанхаї.Водночас, Мінекономрозвитку, як державний регулятор в сфері туризму, працює не лише над популяризацією України, але й над тим, аби краще захищати наших туристів. Ми розробили законопроект про підвищення фінансової відповідальності туроператорів. Ініціатива полягає в тому, щоб встановити щоденне фінансове забезпечення на рівні 5% від обороту туроператора та не менше €50 тис.Більше про розвиток туризму — в студії UA: Перший розповіла Роксолана Пидласа (Roksolana Pidlasa):

Geplaatst door Міністерство економічного розвитку і торгівлі України op Donderdag 21 maart 2019

Скільки туристів відвідали Україну в 2018 році: деталі у цифрах