Скульптури з льоду і дерева: у Львові майстри дивували глядачів своїми витворами

У Львові стартував вже Шостий конкурс крижаних скульптур та Перший фестиваль різьбленої деревинної скульптури. Про це повідомив журналіст та фотокореспондент Євгеній Кравс на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Просто неба на площі Ринок (західна сторона, під балконом міського голови) п’ятеро львівських митців творять видовищні скульптури з криги. Тематика цьогорічного конкурсу – «Силуети різдвяного міста», каже одна з організаторів та учасниць конкурсу відома львівська мисткиня Дарія Альошкіна. Фінал конкурсу ввечері 3-го січня: фігури ефектно освітять, вони слугуватимуть видовищним фотосектором у часі різдвяних міських святкувань», — написав він.

Також у Львові стартував Перший фестиваль різьбленої деревинної скульптури «Шопка крізь віки», в якому беруть участь 5 скульпторів зі Львова, Одеси та Вірменії: Юрій Царенко, Петро Степанюк, Ovnan Manukian (Вірменія), Роман Кикта та Антон Лубій.

Кравс зазначив, що всі майстри різьблять скульптури біля Опери прямо в людей на очах під львівською ялинкою Шопки у стилі етно-модерн.

«Усі персонажі п’яти Шопок будуть унікальними – такими, як їх бачать автори, і водночас пізнаваними. Вітаються етнічні мотиви, елементи кубізму та необмежений креатив. У кожній Шопці – по п’ять фігур з смереки: обов’язковими елементами є фігури Ісуса Христа, Матері Божої та святого Йосипа, ще дві автори вибирають самостійно. Майстри розмальовуватимуть свої Шопки та долучать до цієї роботи львівських дітей. Фестиваль триватиме до 6 січня, приєднуйтесь і надихайтесь Різдвом по-львівськи», — написав фотограф.

Скульптури з льоду і дерева: у Львові майстри дивували глядачів своїми витворами