Супермодель по-українськи: їжачок зі Львова став зіркою Instagram

Рік обожнює посміхатися і фотографуватися. Цей чарівний карликовий їжачок живе у Львові. Спочатку Рік був дуже сором’язливою домашньою тваринкою. Діана, дівчина, яка його прихистила, закохалася в нього з перших секунд. Але взаємністю він відповідати не поспішав, пише Znaj.ua.

Дівчина навіть думала, що їжак її ненавидить. Він постійно закривався, тікав і захищався з допомогою колючок. Загалом, навряд чи він був у захваті від своєї нової сім’ї. Єдине, що залишалося Діані, – змиритися і чекати.

Нарешті сталося диво! Рик став більш відкритим. Він навіть почав посміхатися. Це наймиліше видовище вразило Діану, і вона спробувала це зафіксувати. З часом вона зрозуміла, що їжачок просто обожнює фотографуватися. Він позує немов справжня супермодель. Варто відзначити, що на знімках він виходить чудово. Гарний настрій забезпечено!

Діана вирішила створити акаунт Ріка в Instagram. Він швидко став справжньою зіркою мережі. Цей колючий хлопець виявився неймовірно життєрадісним. Він підкорив користувачів своєю посмішкою, стильними знімками і приголомшливою мордочкою. Рік навіть міг би провести майстер-клас за позування і створення оригінальних фотографій.

“Рік – 7-місячний африканський їжак з України. Коли я знайшла Ріка у селекціонера, я одразу ж закохалась у нього. Він змішує мене посміхатися навіть у найгірші дні. Я почала фотографувати його, щоб поділитись тією радістю, яку він приносить мені. Рік завжди працює з камерою, як супермодель”, – ділиться Діана.

Супермодель по-українськи: їжачок зі Львова став зіркою Instagram