Тату-художницю з Луганська запрошують у студії по всьому світу

За тату-художницю Владу Шевченко змагаються студії Копенгагена та Балі. Година її роботи коштує 1500 гривень, а клієнтам доводиться записуватися за два-три місяці.

Влада Шевченко народилася і здобувала освіту в Луганську, але з початком конфлікту на сході України перебралася до Києва. У столиці дівчина дистанційно вивчала програмну інженерію. Однак улюблене хобі — тату, яким Влада почала займатися ще у рідному місті, згодом перетворилося у роботу.

“Захоплення татуюванням з’явилося, коли я зробила своє перше тату. Стежила за процесом, почала цікавитися, читати, дивитися відео. Тоді мені було 16 і я попросила знайомого татуювальника навчити мене. Перше татуювання я зробила прямо на тілі знайомого. У той момент зрозуміла, що мені подобається процес і кожна деталь цього сеансу. Тому почала вчитися. Це був всього один урок, але там я зрозуміла, як збирати машинку”, – згадує майстриня.

Завдяки соціальним мережам з’явилися перші клієнти. Коли їх стало достатньо багато, дівчина зрозуміла, що вже ніколи не працюватиме у сфері ІТ і присвятила увесь свій час улюбленій справі.

Дівчина робить татуювання лише за власним ескізами та надихається рослинами, що її оточують.

“Величезна перевага моєї професії у тому, що я можу подорожувати і працювати водночас. Також щодня зустрічаю нових людей. Моя робота — це моє хобі, тому мені більше ніколи не доведеться працювати. Оце, напевне, найкрутіше відчуття”, – каже тату-художниця.

Спасибо за просмотр!
Тату-художницю з Луганська запрошують у студії по всьому світу