ТОП-7 столичних водіїв-«оленів» 2018 року

Минулого року у Києві було вкрай багато водіїв, що чхати хотіли на усіх пішоходів. Деякі столичні водії не надто розмірковють, як припаркуватися? і просто кидають свої автівки посеред вулиці. Тож Depo.Київ вирішив підбити підсумки року, та зробити підбірку водіїв-«оленів», які «відзначилися» 2018-го.

На сьомому місці розмістився водій автівки, що припаркувався на вулиці Малій Житомирській. Машина стояла так, що дорогою не могли проїхати тролейбуси.

Слід зазначити, що подібна картина — не рідкість для столиці. Водії часто просто не беруть до уваги громадський транспорт, бо їм припаркуватися «важливіше». В даному випадку водій порушив п. 15.5 Правил дорожнього руху: «Ставити транспортні засоби під кутом до краю проїзної частини дозволяється в місцях, де це не буде перешкоджати руху інших транспортних засобів».

Шосте місце посідає водій китайського «Чері», і теж із перешкоджанням громадському транспорту. Машина була припаркована на самісінькій автобусній зупинці. Громадському транспорту доводилося зупинятися у другій смузі руху, щоб висадити пасажирів. Це вже порушення підпукту «е» п. 15.9 ПДР: «Зупинка забороняється ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає — ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків». Про стоянку на такій відстані від зупинки й говорити не варто. До слова, водій «Черрі» — не єдиний порушник у даній ситуації, але, без сумніву, найбільш зухвалий.

П’яте місце бере водій облізлого «Ланоса», який припаркувався під самісіньким знаком пішохідного переходу. Людям доводилося обходити цю автівку. Згідно з ПДР, він міг стати не ближче, ніж за 10 метрів від переходу і перехрестя, і аж ніяк не на тротуарі.

Четверте місце займає водій крутого «БМВ» на «євробляхах». Частина машини стояла на дорозі, а частина — на тротуарі.

Тут навіть й не знаєш, що вибрати з пунктів Правил, порушених «бляховодом». До того ж, машина ще й перегородила пішохідний перехід. Ну Мовляв, чого тут ходити, коли «люди» стоять.

«Бронзу» бере водій автомобіля з рівненськими номерами. Машина практично повністю загородила прохід пішоходам по тротуару на вулиці Дмитрівській. Пішоходам доводилося обходити авто дорогою.

Друге місце посідає водій позашляховика, який перекрив рух трамваїв на столичному Подолі. Дивно, як водій міг «не помітити» трамвайних колій.

«Переможцем» же стає водій позашляховика «Порше», який просто кинув чималеньку машину поперек тротуару.

Цього «героя» винагорода таки знайшла: за таку «парковку» йому просто «прикрасили» машину у «новорічних» кольорах. Не схотів думати й платити за парковку — хоча б за мийку заплатив.

ТОП-7 столичних водіїв-«оленів» 2018 року