У Канаді випустили монету у вигляді української писанки

Кольорова срібна монета у формі української писанки була випущена королівським канадським монетним двором. Про це повідомляється на сайті Королівського канадського монетного двору.

Монета стане вже четвертою «писанкою» в колекції канадського монетного двору. Цього разу вона буде присвячена величезному пам’ятнику українській писанці, встановленому в канадському місті Вегревіль в провінції Альберта.

«У східній частині міста Вегревіль розміщений символ гармонії у формі яйця. 2300-кілограмова писанка — це присвячений сторіччю Королівської канадської кінної поліції монумент. Це чудо комп’ютерного дизайну виконане в кольорах, які шанують світ, історію і традиції. Наша четверта писанка — це зменшена версія всесвітньо відомого вегревільського українського пасхального яйця», — йдеться в описі монети на сайті.

На реверсі монети будуть нанесені кольорові візерунки, а на аверсі — профіль королеви Єлизавети II. Монета викарбувана з 31,82 гр чистого срібла і має номінал в 20 канадських доларів. У продаж монета надійде 5 лютого, а загальний наклад складе 5 тисяч штук.

У Канаді випустили монету у вигляді української писанки