У Києві планують розширити межі парку «Голосіївський»

Національний природний парк «Голосіївський», що в столиці, планують розширити на 1,7 тис. гектарів – до 12,7 тис. гектарів у межах міста. Це передбачено проєктом нового Генерального плану Києва, повідомляється на сайті КМДА.

Що передбачає проєкт?

Розробники проєкту заклали до нього також рішення про створення 11 територій та об’єктів природно-заповідного фонду на зарезервованих територіях. Їхня загальна площа сягатиме майже 1,1 тис. гектарів. Передбачається також коригування проєкту створення та уточнення меж регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови», збереження Біличанського лісу та інших об’єктів.

Більше зелені

За новим Генпланом, у Києві збираються збільшити загальну площу озеленених територій загального користування майже на 2,3 тис. гектарів – із 5,3 до 7,6 тис. гектарів. Будуть створені буферні парки площею майже 1,6 тис. гектарів, розширені Голосіївський парк культури та відпочинку ім. М. Рильського, парк «Партизанська слава», парки «Оболонь» і «Перемога». У місті з’являться нові районні парки відпочинку та спортивні парки.

У КМДА відзначають, що тоді забезпеченість населення зеленими насадженнями загального користування зросте із 18 до більш ніж 23 квадратних метрів на одну особу.

У Києві планують розширити межі парку «Голосіївський»