У Києві запускається “маршрутка” від Uber: куди їде і за скільки

Uber презентував у Києві сервіс для спільних щоденних поїздок — UberShuttle. Він призначений для бронювання місця в мікроавтобусі, який їздитиме низкою обраних маршрутів. Про це повідомляє прес-служба Uber.

Які маршрути?


Вже відомі напрямки, за якими курсуватимуть “маршрутки” від Uber, зокрема:.

Виноградар – Шевченківський район (Проспект перемоги, 100 – Площа перемоги).
Солом’янка – Бессарабка (вул. Солом’янська, 24 – вул. Еспланадна).
Дарниця – Либідська (вул. Каунаська, 10 – ст. М. Либідська).
Троєщина – Дарниця (вул. Володимира Маяковського, 97/15 – ст. М. Харківська).
Позняки – Льва Толстого (вул. Ревуцького, 19/1 – Велика Васильківська, 28)
Троєщина – Поділ (вул. Володимира Маяковського, 97/15 – Контрактова площа, 1).
Скільки коштує поїздка з UberShuttle?
Вартість поїздки з UberShuttle залежить від відстані поїздки.
* 15 грн за поїздки від 0 до 8 км
* 20 грн за поїздки від 8 до 12 км
* 25 грн за поїздки від 12 до 16 км
* 30 грн за поїздки понад 16 км

Наприклад, від Березняків до Печерська – 15 грн; від Комфорт Таун до Ocean Plaza – 20 грн; від Виноградара до бізнес-центру Tower – 25 грн; від пр-т. Правди до ТЦ Україна – 30 грн

Як скористатися?

Щоб скористатися сервісом, потрібно ввести місце призначення в додатку Uber. Якщо поруч є доступний маршрут Shuttle, ви зможете замовити місце у транспорту.

Коли обране місце підтвердять, з’явиться інформація про водія, а також інструкції, як дійти до місця посадки. Авто можна буде відстежувати у реальному часі. При посадці потрібно буде водієві показати талон на посадку. У додатку також можна буде побачити місце висадки, розташоване найближче до місця призначення пасажира.

Оплатити поїздку в Shuttle можна як готівкою, так і карткою через додаток.

Компанія планує надалі розширювати покриття і запустити нові маршрути. До кінця серпня Uber планує запустити в Києві 50 брендованих шатлів.

Що варто знати про Uber?

Uber – американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Він доступний у більш як 200 великих містах в 67 країнах світу.

В Україні Uber розпочав роботу в 2015 році. Сервіс працює не безпосередньо з водіями, а через компанії-посередники. На сьогодні послуги Uber доступні в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Мобільний додаток Uber дає змогу користувачеві замовити машину з водієм і відстежити її переміщення до зазначеного місця; оплата послуг водія проводиться за допомогою банківської картки або готівки.

У Києві запускається “маршрутка” від Uber: куди їде і за скільки