У якому місті можна зустріти українську Мері Поппінс?

Вишукані манери, граціозна постава і наряди, яким щонайменше двісті років, – цей образ вибрала для повсякденного життя Міла Поворознюк. Замість джинсів і спідниць в її гардеробі – довгі сукні, елегантні капелюшки та старовинні ридикюлі.

На зустріч з “Сьогодні” Міла Поворознюк приїжджає на електричному ретро-велосипеді, в білій сукні і в солом’яному капелюшку. Звичні блузи та спідниці вона замінила старовинними сукнями, корсетами та спідньою білизною. Її образи повторюють стиль жінок на початку десятого, XV і XVIIІ століть. Міла стверджує, що саме в такому одязі жительки Вінниці відвідували бали.

Зараз йде романтизація того періоду, ніби життя жінки була тоді таким ось безкінечно щасливим, світлим, але люди абсолютно забувають, що дами були безправними. Зараз ми можемо одягатися, як і тоді, але насолоджуватися усіма своїми свободами
розповідає Міла Поворознюк.

Міла – історичний блогер. Вона розповідає в соцмережах, як жили та одягалися жінки в різні періоди. Ціна тільки одного її костюма може досягати 15 тис. гривень, тому більшість суконь Міла шиє сама. Аксесуари купує в секонд-хенді. Перехожі не залишають без уваги таку леді – просять фото на пам’ять, говорять компліменти.

У якому місті можна зустріти українську Мері Поппінс?