Українець створив ролик про неймовірні місця нашої країни

Назарій Дорошкевич – український фотограф і відеооператор – створив приголомшливий трихвилинний ролик про фантастичні місця України.

“Цим відео я хочу звернутися до всіх, хто здатний бачити прекрасне, хто в пошуках нових відчуттів, незабутніх емоцій, до тих, хто в пошуку чудових і казково красивих місць. Я вже давно «у справі», але тільки зараз зрозумів, що пошук прекрасного полягає не в здатності подорожувати далеко і за дорого”, – каже Назарій.

Оператор знімав відеоролик у різні пори року – він багато мандрував та майже не розлучався із камерою. На відео можна побачити Мис Хамелеон, Актовський каньйон, Олешківські піски, Скелі Довбуша, Херсонські гори, Ай-Петрі, Тараканівський форт, Долину привидів, Генуезьку фортецю, Буковель, Коростишівський кар’єр, Аджигольський маяк і багато інших мальовничих місць.

“Україна – це окремий світ, в якому є все! Густі вікові ліси, мудрі і монументальні гірські хребти, загадкові ущелини, просторі долини, широкі, і галасливі річки, а також кришталево чисті озера. Я лише хочу сказати: “Приїжджайте в Україну, насолодіться нашою гостинністю, пейзажами, прекрасним кліматом і створіть для себе одне з найбільш пам’ятних пригод в житті!”, – закликає Назарій.

Спасибо за просмотр!
Українець створив ролик про неймовірні місця нашої країни