Український університет потрапив до Книги рекордів Гіннеса


Національний університет «Острозька академія» внесли до Книги рекордів Гіннеса. Навчальний заклад встановив світовий рекорд наймасовішої археологічної лекції, повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку вишу в Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Ми це зробили! ⠀ Острозька академія вдруге потрапила до Книги рекордів Гіннеса ⠀ 10 жовтня 2019 року в Острозькій академії відбулася спроба встановлення рекорду Гіннеса в категорії: Масові заходи. ⠀ 2 грудня заявку підтверджено і тепер Національний університет "Острозька академія" офіційно вдруге потрапив до Книги рекордів Гіннеса ⠀ Ми встановили рекорд з прочитання наймасовішої археологічної лекції для 299 студентів. ⠀ #рекордгіннеса #абітурієнт_оа #студенти_оа #рекорди_оа

Публикация от Ostroh Academy (@ostrohacademy1576)

Як досягли рекорду?

Зазначається, що 10 жовтня цього року в академії відбулася спроба встановлення рекорду Гіннеса в категорії «Масові заходи».

“2 грудня заявку підтверджено і тепер Національний університет «Острозька академія» офіційно вдруге потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Встановлено рекорд з прочитання наймасовішої археологічної лекції для 299 студентів”, – йдеться у повідомленні.

Лекцію для студентів академії понад годину читав археолог, кандидат історичних наук Богдан Прищепа. Про середньовічний Острог, відкритий археологами, слухали 299 студентів.

Єдиний “рекордний” виш

Острозька академія – єдиний український університет, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Уперше Національний університет «Острозька академія» установив світовий рекорд 2014 року. Тоді студенти й викладачі 456 годин безперервно читали поезію Тараса Шевченка.

Що варто знати про “Острозьку академію”?

Національний університет “Острозька академія” — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Заснував академію у 1576 році князь Василь-Костянтин Острозький. В основу діяльності Острозької академії було покладено традиційне для середньовічної Європи, однак цілком незвичне для українського шкільництва, вивчення семи вільних наук (граматики, риторики, діалектики, арифметики, геометрії, музики, астрономії), а також вищих наук: філософії, богослів’я, медицини.

На сьогодні, Національний університет «Острозька академія» посів третю сходинку серед класичних університетів та шосту загалом у рейтингу вишів України за якісним показником абітурієнтів.

Острозька академія — десятиразовий номінант Книги рекордів України в категорії “Масові заходи”.

Український університет потрапив до Книги рекордів Гіннеса