Українка представить Австрію на «Місіс Всесвіт — 2017»

30-річна українка Інга Малік (Токарчук) представить Австрію на фіналі міжнародного конкурсу краси «Місіс Всесвіт — 2017», який відбудеться в кінці серпня в Південній Африці.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який я прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них з повагою і вчилася в школі на відмінно. Я була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль у моєму житті «, – поділилася українка у своєму блозі.

Після навчання у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, де вивчала юриспруденцію, вона переїхала до Австрії.

«Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Сімейні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я — щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі 3 роки, а Софії – вже 7», — розповіла вона.

Також українка додала, що зараз отримує другу освіту у Віденському університеті.

«Я черпаю натхнення у багатогранності повсякденному житті — цікавих місцях, культурних подій, архітектурі і змістовних, глибоких бесідах. Подорожі дарують мені неймовірний позитивний емоційний заряд! У вільний час вивчаю іноземні мови, а також займаюся йогою. Вважаю себе соціально активною людиною, беру участь у благодійних заходах, підтримую спорт і здоровий спосіб життя», – зазначила Інга Малік.

Українка представить Австрію на «Місіс Всесвіт — 2017»