Українка розробила розумні валізи

Українка Аліна Долініна заробляє на розумних валізах. Вона засновниця українського бренду smart-валіз Have A Rest. Найбільша така красуня коштує 5 400 грн. У неї вбудовані ваги – доплата за надмірний вантаж у минулому. А інша модель вміє заряджати гаджети.

Ці валізи не просто стильні і красиві, але і функціональні. У них є вбудований USB порт і Power bank в валізах розміру S (ручна поклажа), які допоможуть завжди залишатися на зв’язку, навіть під час найбільш тривалого перельоту, а також вбудовані ваги в валізах розміру M і L, вони допоможуть дізнатися вагу вашого багажу ще до прибуття в аеропорт.

Читайте також: П’ять успішних стартапів, які зібрали гроші на Kickstarter

“Для когось подорож починається з покупки квитка в місто мрії. А для когось – з моменту, коли літак відривається від злітної смуги і забирає назустріч новим країнам, друзям і пригодам. Для нас подорож починається з валізи, – розповідає Аліна Долиніна, засновник Have A Rest, – ми постаралися зробити так, щоб вже на моменті підготовки до подорожі ви зловили той самий особливий travel-настрій”.

Валізи вже зацінили українські селебрітіс. Яскраві валізки створила українка Аліна Долініна, яка вирішила, що валізи мають допомагати. 50% вартості від цієї йдуть на допомогу дітям із патологіями розвитку.

“Я вважаю, що красивими можуть бути не тільки подорожі й люди, а й вчинки”, – каже Аліна Долініна.

Космополітан нещодавно номінував її валізи на премію “Відкриття року”.

Спасибо за просмотр!
Українка розробила розумні валізи