Українська продукція цікавить Канаду: що будем експортувати?

Канада зацікавлена ​​в імпорті українських харчових продуктів, зокрема, яєць, м’яса і яблук. Про це повідомили в Держспоживслужбі, передає Пропозиція.

У повідомленні сказано, що під час переговорів глави відомства з регіональним представником Канадського агентства з контролю харчових продуктів обговорювалося питання виходу української продукції на ринок Канади.

Що експортуємо?

Зокрема, канадська сторона висловила зацікавленість в імпорті українських яєць, м’ясних харчових продуктів та яблук.

“У зв’язку з цим в травні в Україну прибуде місія компетентного органу Канади з метою проведення аудиту вітчизняної системи державного контролю”, – відзначили в прес-службі відомства.

Крім того, сторони обговорили результати роботи місії інспекторів компетентного органу Канади з оцінки системи державного контролю в сфері бджільництва, яка працювала в Україні з 18 по 22 лютого. У відомстві додали, що остаточний звіт за підсумками аудиту слід очікувати протягом двох місяців.

Що відомо про співпрацю з Канадою?

Місія Канади по оцінці системи державного контролю в бджільництві працювала в Україні з 18 по 22 лютого. Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою вступила чинності 1 серпня 2017 року.

Угода моментально знімає до 98% торговельних обмежень і мит у взаємній торгівлі між двома країнами. На даний момент угода фокусується на товарному експорті та імпорті, проте вже через два роки з моменту вступу угоди в силу сторони зможуть переглянути умови торгівлі та внести до переліку послуги, а також механізми захисту інвестицій.

Українська продукція цікавить Канаду: що будем експортувати?