Український пілот став переможцем міжнародного авіашоу

Український пілот на винищувачі СУ-27 став переможцем на міжнародному авіашоу. Виступ військових льотчиків Повітряних Сил ЗС України у Великій Британії вкотре став візитівкою міжнародного авіашоу RIAT. Про це повідомляють у пресслужбі Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Що відомо про пілота?

Український пілот Юрій Булавка у своєму дебютному польоті переміг у номінації на кращий вищий пілотаж на RIAT-2019, назавжди закарбувавши своє ім’я в історії світової авіації.

Варто відзначити, що підполковник Юрій Булавка є льотчиком 1-класу й заступником командира 831 бригади тактичної авіації Повітряних сил, що базується у Миргороді та озброєна винищувачами Су-27.

І судді й глядачі британського авіашоу визнали пілотаж українського майстра на бойовому літаку Су-27 найкращим серед учасників з 25 країн світу. Таким чином, наш співвітчизник отримав перехідний кубок, за найкращий одиночний пілотаж на бойовому літаку, яку кожен рік видають переможцям з 1976 року, а його ім’я буде добавлене до переліку найкращих асів, чиї імена вибиті на нагороді.

Що це за авіашоу?

RIAT – є одним з найбільших світових авіашоу за кількістю присутніх глядачів та авіатехніки.

Вперше таке авіашоу було проведене в 1971 році, а починаючи з 1993 року проводиться щорічно.

Український пілот став переможцем міжнародного авіашоу